NTP75N03L09
Произвођач Произвођачки број:
NTP75N03L09
Произвођач / робна марка
onsemi
Део Описа:
MOSFET N-CH 30V 75A TO220AB
Табеле са подацима:
NTP75N03L09(1).pdfNTP75N03L09(2).pdfNTP75N03L09(3).pdfNTP75N03L09(4).pdf
Статус без воде / РоХС статус:
РоХС није усклађен
Стоцк Цондитион:
Нови оригинал, 4295 комад доступан.
ЕЦАД модел:
Испоручити од:
Hong Kong
Пут отпреме:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Упит Онлине
Произвођачки број
Произвођач
Захтевајте количину
Име компаније
Контакт Име
Е-маил
Телефон
Поручити
Унесите код за потврду и кликните "Пошаљи"
Произвођачки број NTP75N03L09
Стоцк Куантити 4295 pcs Stock
Категорија Дисцрете Семицондуцтор Продуцтс > Транзистори - ФЕТс, МОСФЕТс - Сингле
Статус без воде / РоХС статус: РоХС није усклађен
РФК NTP75N03L09 Датасхеетс NTP75N03L09 Детаљи ПДФ за en .пдф
Вгс (тх) (Мак) @ Ид 2V @ 250µA
Вгс (Мак) ±20V
Технологија MOSFET (Metal Oxide)
Пакет уређаја за добављаче TO-220
Сериес -
Рдс Он (Мак) @ Ид, Вгс 8mOhm @ 37.5A, 5V
Дисипација снаге (макс.) 2.5W (Ta), 125W (Tc)
Пакет / случај TO-220-3
Пакет Tube
Радна температура -55°C ~ 150°C (TJ)
Тип монтаже Through Hole
Инпут Цапацитанце (Цисс) (Мак) @ Вдс 5635 pF @ 25 V
Капацитет капије (Кг) (Мак) @ Вгс 75 nC @ 5 V
Тип ФЕТ N-Channel
ФЕТ Феатуре -
Погонски напон (максимални Рдс укључен, мин Рдс укључен) 5V
Одвод до напона Извор (Вдсс) 30 V
Струја - континуирани одвод (Ид) @ 25 ° Ц 75A (Tc)
БАСНИ БРОЈ ПРОИЗВОДА NTP75N
Паковање и ЕСД
КЦ(Тестирање делова од стране ИЦ компоненти)Гаранција квалитета
Глобална пошиљка ДХЛ / ФедЕк / ТНТ / УПС
Накнада за отпрему ДХЛ / ФедЕк
Трошкови слања: (Референце ДХЛ и ФедЕКС)
Прихватамо услове плаћања: телеграфски пренос (Т / Т), кредитна картица, Паипал и Вестерн Унион.
Паипал:
Информације о ПаиПал банци:
Назив фирме: IC COMPONENTS LTD
ПаиПал ИД: PayPal@IC-Components.com
Банковни трансфар (телеграфски пренос)
Плаћање за телеграфске трансфере:
Назив компаније: IC COMPONENTS LTD Број рачуна: 549-100669-701
Банка корисника Свифт: Цоммхкхк
Банка корисника Адреса: Тсуен Ван Маркет Стреет Бранцх 53 Маркет Стреет, Тсуен Ван Н.Т., Хонг Конг
Свака упита или питања, молим вас, молимо вас да нас контактирате Е-маил: Info@IC-Components.com
Недавне критике
Оставити коментар
Здраво, нисте пријављени, пријавите се
Корисничко пријављивање
Заборавили сте лозинку?
Још нема рачуна? Региструјте се сада
Савети
Молимо разговарајте легално
Ваш е-маил ће бити скривен
Попуните сва обавезна поља (означена са *)
Означити
5.0
Можда ће вас такође занимати:
NTP75N03L09
NTP75N03L09
MOSFET N-CH 30V 75A TO220AB