CY7C1370D-167AXI
На лагеру 6235 pcs Референтна цена (у америчким доларима)
Произвођач Произвођачки број:
CY7C1370D-167AXI
Произвођач / робна марка
Infineon Technologies
Део Описа:
IC SRAM 18MBIT PAR 100TQFP
Табеле са подацима:
Статус без воде / РоХС статус:
RoHS Compliant
Стоцк Цондитион:
Нови оригинал, 6235 комад доступан.
ЕЦАД модел:
Испоручити од:
Hong Kong
Пут отпреме:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Упит Онлине
Произвођачки број
Произвођач
Захтевајте количину
Име компаније
Контакт Име
Е-маил
Телефон
Поручити
Унесите код за потврду и кликните "Пошаљи"
Стоцк Куантити 6235 pcs Stock
Категорија Интегрисани колути (ИЦ) > Меморија
РФК CY7C1370D-167AXI Датасхеетс CY7C1370D-167AXI Детаљи ПДФ за en .пдф
Писање времена циклуса - Ворд, страница -
Напон - Снабдевање 3.135V ~ 3.6V
Технологија SRAM - Synchronous, SDR
Пакет уређаја за добављаче 100-TQFP (14x20)
Сериес NoBL™
Пакет / случај 100-LQFP
Пакет Tray
Радна температура -40°C ~ 85°C (TA)
Тип монтаже Surface Mount
Тип меморије Volatile
Величина меморије 18Mbit
Организација меморије 512K x 36
Меморијски интерфејс Parallel
Формат меморије SRAM
Фреквенција сата 167 MHz
БАСНИ БРОЈ ПРОИЗВОДА CY7C1370
Време приступа 3.4 ns
Паковање и ЕСД
КЦ(Тестирање делова од стране ИЦ компоненти)Гаранција квалитета
Глобална пошиљка ДХЛ / ФедЕк / ТНТ / УПС
Накнада за отпрему ДХЛ / ФедЕк
Трошкови слања: (Референце ДХЛ и ФедЕКС)
Прихватамо услове плаћања: телеграфски пренос (Т / Т), кредитна картица, Паипал и Вестерн Унион.
Паипал:
Информације о ПаиПал банци:
Назив фирме: IC COMPONENTS LTD
ПаиПал ИД: PayPal@IC-Components.com
Банковни трансфар (телеграфски пренос)
Плаћање за телеграфске трансфере:
Назив компаније: IC COMPONENTS LTD Број рачуна: 549-100669-701
Банка корисника Свифт: Цоммхкхк
Банка корисника Адреса: Тсуен Ван Маркет Стреет Бранцх 53 Маркет Стреет, Тсуен Ван Н.Т., Хонг Конг
Свака упита или питања, молим вас, молимо вас да нас контактирате Е-маил: Info@IC-Components.com
Кључне карактеристике овог производа укључују:
Кључне спецификације:
Величина меморије: 18Мб (512К x 36)
Тип меморије: Волатилни SRAM
Тактна фреквенција: 167МХз
Време приступа: 3,4 нс
Температурни опсег рада: од -40°C до 85°C
Паковање: 100-ТQFP (14x20) за задршку на површини
Главне предности:
Значајна меморијскаCapacity од 18Мб за захтевне примене
Широк температурски опсег рада, погодан за различите окружење
Дизајн без олове и у складу са RoHS стандардима за заштиту животне средине
Области примене производа:
Мрежна опрема (рутери, прекидачи и сл.)
Телеком инфраструктура (базне станице, шлюзови и сл.)
Системи високих перформанси (сервери, радна окружења и сл.)
Индустријска автоматизација и системи за управљање
Војна и авионска електроника
Еквивалентни модели:
CY7C1370D-167AXI Ključne tehničke odlike
Kapacitet memorije od 18Mb, format memorije 512K x 36, sinhrona SRAM tehnologija, radna frekvencija 167MHz, vreme pristupa od 3,4ns
CY7C1370D-167AXI Veličina paketa
Pakovanje tipa 100-TQFP (14x20 mm), materijal za skladištenje u trakama, površinska montaža, termalne karakteristike MSL 3 (168 časova)
CY7C1370D-167AXI Primena
CY7C1370D-167AXI Osobine
CY7C1370D-167AXI iz Cypress Semiconductor je sinhroni jednopolni statički RAM memorijski integralni čip. Radi na naponu od 3,135 V do 3,6 V i podržava paralelni memorijski interfejs za visokoučinski pristup podacima. Njegova radna frekvencija može dostići do 167MHz, omogućavajući brzo transferovanje podataka. Uglavljen je u kompaktno pakovanje 100-TQFP dimenzija 14x20 mm, što je pogodno za aplikacije sa ograničenim prostorom. Sinhrona tehnologija osigurava integritet podataka i preciznu kontrolu vremena.