IXBT12N300HV
На лагеру 1752 pcs Референтна цена (у америчким доларима)
Произвођач Произвођачки број:
IXBT12N300HV
Произвођач / робна марка
IXYS
Део Описа:
IGBT 3000V 30A 160W TO268
Табеле са подацима:
IXBT12N300HV(1).pdfIXBT12N300HV(2).pdfIXBT12N300HV(3).pdf
Статус без воде / РоХС статус:
RoHS Compliant
Стоцк Цондитион:
Нови оригинал, 1752 комад доступан.
ЕЦАД модел:
Испоручити од:
Hong Kong
Пут отпреме:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Упит Онлине
Произвођачки број
Произвођач
Захтевајте количину
Име компаније
Контакт Име
Е-маил
Телефон
Поручити
Унесите код за потврду и кликните "Пошаљи"
Произвођачки број IXBT12N300HV
Произвођач / робна марка IXYS
Стоцк Куантити 1752 pcs Stock
Категорија Дисцрете Семицондуцтор Продуцтс > Транзистори - ИГБТС - Сингле
Опис IGBT 3000V 30A 160W TO268
РФК IXBT12N300HV Датасхеетс IXBT12N300HV Детаљи ПДФ за en .пдф
Напон - колектор емитера (Мак) 3000 V
Вце (он) (Мак) @ Вге, Иц 3.2V @ 15V, 12A
Тест услов 1250V, 12A, 10Ohm, 15V
Тд (он / офф) @ 25 ° Ц 64ns/180ns
Пребацивање енергије -
Пакет уређаја за добављаче TO-268HV (IXBT)
Сериес BIMOSFET™
Повратно време опоравка (трр) 1.4 µs
Снага - Макс 160 W
Пакет / случај TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Пакет Tube
Радна температура -55°C ~ 150°C (TJ)
Тип монтаже Surface Mount
Тип улаза Standard
ИГБТ тип -
Гате Цхарге 62 nC
Струја - импулсни колектор (Ицм) 100 A
Струја (Иц) (Мак) 30 A
БАСНИ БРОЈ ПРОИЗВОДА IXBT12
Паковање и ЕСД
КЦ(Тестирање делова од стране ИЦ компоненти)Гаранција квалитета
Глобална пошиљка ДХЛ / ФедЕк / ТНТ / УПС
Накнада за отпрему ДХЛ / ФедЕк
Трошкови слања: (Референце ДХЛ и ФедЕКС)
Прихватамо услове плаћања: телеграфски пренос (Т / Т), кредитна картица, Паипал и Вестерн Унион.
Паипал:
Информације о ПаиПал банци:
Назив фирме: IC COMPONENTS LTD
ПаиПал ИД: PayPal@IC-Components.com
Банковни трансфар (телеграфски пренос)
Плаћање за телеграфске трансфере:
Назив компаније: IC COMPONENTS LTD Број рачуна: 549-100669-701
Банка корисника Свифт: Цоммхкхк
Банка корисника Адреса: Тсуен Ван Маркет Стреет Бранцх 53 Маркет Стреет, Тсуен Ван Н.Т., Хонг Конг
Свака упита или питања, молим вас, молимо вас да нас контактирате Е-маил: Info@IC-Components.com
Tranzistor je projektovan sa robustnim performansama, sa impresivnim naponom prekidača kolektor-emiter od 3000V i maksimalnom kolektorskom strujom od 30A. Njegova sofisticirana BIMOSFET serija omogućava efikasno upravljanje energijom u širokom opsegu radnih temperatura od -55°C do 150°C, obezbeđujući pouzdan rad u zahtevnim termalnim uslovima.
Ključne tehničke osobine uključuju nisku naponsku vrednost u stanju uključenja (Vce(on)) od 3,2V pri 15V i 12A, kao i kompaktnu površinsku TO-268 kućište koje olakšava jednostavnu integraciju u elektronske sisteme. Uređaj odlikuje impresivne performanse prekidača, sa odlaganjem uključivanja i isključivanja od 64ns i 180ns, uz kapacitet upravljanja vratnom električnom jednom od 62nC.
Glavne prednosti ovog IGBT-a uključuju besplastičnu, RoHS usklađenu konstrukciju, visok kapacitet prenosa snage od 160W i izuzetnu blokadu napona. Njegova svestranost ga čini pogodnim za primene u pretvaranju energije, upravljanju motorima, inverterima i industrijskim sistemima gde je potrebno visokovoltno i visokogonsko prekidačko upravljanje.
IXBT12N300HV Ključne tehničke odlike
IXBT12N300HV je pojedinačni IGBT tranzistor iz serije BIMOSFET, sa maksimalnim naponom prekida od 3000V, strujom kolektora od 30A i disipacijom od 160W. Pruža pouzdane performanse za visokovoltnu prekidnu aplikaciju, sa niskom nabojnošću gate od 62nC i brzinom uključivanja/isključivanja od 64ns/180ns pri 25°C. Capable je da podnese vrhunske impulsne struje do 100A, radeći efikasno u temperaturnom opsegu od -55°C do 150°C, idealan za napredne primene upravljanja snagom i pulsne krugove.
IXBT12N300HV Veličina paketa
IXBT12N300HV Primena
IXBT12N300HV Osobine
IXBT12N300HV Karakteristike kvaliteta i bezbednosti
IXBT12N300HV Kompatibilnost
IXBT12N300HV PDF tehnička dokumentacija
Distributer kvaliteta
Недавне критике
Оставити коментар
Здраво, нисте пријављени, пријавите се
Корисничко пријављивање
Заборавили сте лозинку?
Још нема рачуна? Региструјте се сада
Савети
Молимо разговарајте легално
Ваш е-маил ће бити скривен
Попуните сва обавезна поља (означена са *)
Означити
5.0
Можда ће вас такође занимати:
IXBT12N300HV
IXBT12N300HV
IGBT 3000V 30A 160W TO268