MGJ2D051509SC
На лагеру 16601 pcs Референтна цена (у америчким доларима)
Произвођач Произвођачки број:
MGJ2D051509SC
Произвођач / робна марка
Murata Power Solutions Inc.
Део Описа:
DC DC CONVERTER 15V -8.7V 2W
Табеле са подацима:
MGJ2D051509SC.pdf
Статус без воде / РоХС статус:
RoHS Compliant
Стоцк Цондитион:
Нови оригинал, 16601 комад доступан.
ЕЦАД модел:
Испоручити од:
Hong Kong
Пут отпреме:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Упит Онлине
Произвођачки број
Произвођач
Захтевајте количину
Име компаније
Контакт Име
Е-маил
Телефон
Поручити
Унесите код за потврду и кликните "Пошаљи"
Стоцк Куантити 16601 pcs Stock
Категорија Снабдевање - монтажа на плочи > Конвертори ДЦ ДЦ
Напон - излаз 3 -
Напон - излаз 2 -8.7V
Напон - излаз 1 15V
Волтаге - Исолатион 5.2 kV
Напон - улаз (мин) 4.5V
Напон - улаз (макс.) 5.5V
Тип Isolated Module
Величина / Димензија 0.77" L x 0.39" W x 0.50" H (19.7mm x 10.0mm x 12.7mm)
Сериес MGJ2 (2W)
Снага (Ваттс) 2 W
Пакет / случај 7-SIP Module, 5 Leads
Пакет Tube
Радна температура -40°C ~ 100°C
Број излаза 2
Тип монтаже Through Hole
Карактеристике SCP
Ефикасност 77.5%
Струја - излаз (макс.) 80mA, 40mA
Контролне функције -
БАСНИ БРОЈ ПРОИЗВОДА MGJ2D05
Апликације ITE (Commercial), Medical
Паковање и ЕСД
КЦ(Тестирање делова од стране ИЦ компоненти)Гаранција квалитета
Глобална пошиљка ДХЛ / ФедЕк / ТНТ / УПС
Накнада за отпрему ДХЛ / ФедЕк
Трошкови слања: (Референце ДХЛ и ФедЕКС)
Прихватамо услове плаћања: телеграфски пренос (Т / Т), кредитна картица, Паипал и Вестерн Унион.
Паипал:
Информације о ПаиПал банци:
Назив фирме: IC COMPONENTS LTD
ПаиПал ИД: PayPal@IC-Components.com
Банковни трансфар (телеграфски пренос)
Плаћање за телеграфске трансфере:
Назив компаније: IC COMPONENTS LTD Број рачуна: 549-100669-701
Банка корисника Свифт: Цоммхкхк
Банка корисника Адреса: Тсуен Ван Маркет Стреет Бранцх 53 Маркет Стреет, Тсуен Ван Н.Т., Хонг Конг
Свака упита или питања, молим вас, молимо вас да нас контактирате Е-маил: Info@IC-Components.com
Недавне критике
Оставити коментар
Здраво, нисте пријављени, пријавите се
Корисничко пријављивање
Заборавили сте лозинку?
Још нема рачуна? Региструјте се сада
Савети
Молимо разговарајте легално
Ваш е-маил ће бити скривен
Попуните сва обавезна поља (означена са *)
Означити
5.0
Можда ће вас такође занимати:
MGJ2D051509SC
MGJ2D051509SC
DC DC CONVERTER 15V -8.7V 2W