UPD70F3025AGC-33-8EU-A
Произвођач Произвођачки број:
UPD70F3025AGC-33-8EU-A
Произвођач / робна марка
Renesas Electronics America Inc
Део Описа:
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Табеле са подацима:
UPD70F3025AGC-33-8EU-A(1).pdfUPD70F3025AGC-33-8EU-A(2).pdf
Статус без воде / РоХС статус:
RoHS Compliant
Стоцк Цондитион:
Нови оригинал, 9455 комад доступан.
ЕЦАД модел:
Испоручити од:
Hong Kong
Пут отпреме:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Упит Онлине
Произвођачки број
Произвођач
Захтевајте количину
Име компаније
Контакт Име
Е-маил
Телефон
Поручити
Унесите код за потврду и кликните "Пошаљи"
Стоцк Куантити 9455 pcs Stock
Категорија Интегрисани колути (ИЦ) > Уграђени - Микроконтролери
Волтаге - Суппли (Вцц / Вдд) 4.5V ~ 5.5V
Брзина 33MHz
Сериес V853
Величина РАМ-а 8K x 8
Тип меморије програма FLASH
Величина меморије програма 256KB (256K x 8)
Периферије PWM
Пакет / случај 100-LQFP
Пакет Tray
Тип осцилатора External
Радна температура -40°C ~ 85°C (TA)